Köy portalı

köy

köy sitesi

dernek sitesi

dernek portalı

köy haberleri

bedava köy resmi

web sitesi

köy olan

dernek yeni köy

             
KöyPort sitesine Hoş Geldiniz...     Arkadaşına gönder! Bilgi için bizi arayabilirsiniz
Videoları kendi sunucularında barındıran tek sistem bizim ki.
Video Galerisinde videolarınızı Youtube'a yükleme derdi yok.
 
 
 
Tüm Özellikleri
 
Tanıtım Sayfası   Köylülerimiz Sayfası   Sülalelerimiz Sayfası
Bu sayfa da köyünüzün kısa, tarihi, coğrafi ve kültürel geçmişi hakkında bilgi verebilir, isterseniz daha ayrıntılı sunum gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz geçmiş dönemlere ait resmi kayıtları burada sergileyebilir, içeriği zenginleştirmek için kullanıcıların katılımını sağlayabilirsiniz.

Örnek için tıklayınız...
  Köylülerinizi bu sayfadan arayıp bulabilirsiniz Sülaleler bazında süzme yaparak aradıklarınza daha kolay ulaşabilirsiniz.
Örnek için tıklayınız...
  Sülalelermiz sayfasında köye ait tüm sülaleler listelenir.Sülale isimlerinin yanında o sülaleye mensup köylü sayısını da görebilirsiniz
Örnek için tıklayınız...


Soy Ağacı Modülü   Geçmişte Kalanlar Sayfası   Foto Galeri Modülü
Soy Ağacı modülü üzerinde çok çalışılmış mükemmel bir sistemdir.Sülalenize mensup en eski atalarınızdan en yenilere kadar hepsini tek sayfada ağaç şeklinde görmenizi sağlayan bu modüle kendiniz ekleme çıkarma işlemleri yapabilirsiniz.

Örnek için tıklayınız...
  Geçmişimiz sayfası aramızdan ayrılan köylülerimiz için hazırlanmış bir sayfadır.Sülalelere göre ayrıntılı listelenmiş geçmişimiz listesine bu sayfadan ulaşabilir vefat edenler hakkında bilgi alabilir taziyelerinizi bildirebilirsiniz.


Örnek için tıklayınız...
  Foto Galeri gelişmiş özellikleriyle yaşanmış anlarınızı sevdikleriniz ve köylülerinizle paylaşabileceğiniz bir özelliktir.Galeriye sizde fotoğraflarınızı ekleyebilir, yetkilendirme sayesinde kimin görüp göremeyeceğini seçebilirsiniz.

Örnek için tıklayınız...


Video Galeri Modülü   Haber & Gündem Modülü   Duyuru Modülü
Video Galeri fotoğraf galerisi ile aynı sistemde işleyen bu kısımda ise sevdikleriniz ve köylülerinizle çektiğiniz videoları paylaşabilirsiniz.
Örnek için tıklayınız...
  Haber&Gündem modülü sayesinde köyünüzden her an her saniye haberiniz olur.Güncel konular hakkında yapılan duyurular, haberler gibi bilgilere bu sayfalardan ulaşabilirsiniz.


Örnek için tıklayınız...
  Duyuru modülü anasayfa duyurusu ve normal duyurular olarka iki şekildedir.Herkesin mutlaka görmesi gereken önemli duyuruları anasayfa duyurusu olarak seçebilir ve site açılışında herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.


Örnek için tıklayınız...


Etkinlikler Sayfası   Sohbet Modülü   Forum Bölümü
Etkinlikler sayfası köyünüzde gerçekleşen ya da gerçekleşecek olan tüm etkinlikler hakkında bilgi edinebileceğiniz bir sayfdır.Etkinlikler hakkında tarih, saat, yer gibi bilgilerinu buradan görebilirsiniz.


Örnek için tıklayınız...
  Sohbet modülü sayesinde köylülerinizle sohbet odalarında bir araya gelip konuşabilirsiniz.

Örnek için tıklayınız...
  Forum bölümü site kullanıcılarıyla bilgi alışverişi yapmanızı sağlayacak başka bir bölümdür.Burada istediğiniz konular hakkında başlıklar açabilir ve tartışma ortamları yaratabilirsiniz.Örnek için tıklayınız...


Ziyaretçi Defteri   Derneğimiz Sayfası   Arkaplan Renkleri Sayfası
Ziyaretçi Defteri site kullanıcılarının görüş istek ve önerileri hakkında yazılar yazabildikleri sayfalardır.
Örnek için tıklayınız...
  Derneğimiz sayfasından köy derneğinizi daha aktif hale getirebilir, aidat işlemleri yapabilirsiniz.

Örnek için tıklayınız...
  Arkaplan renkleri sayfasından portalınıza masaüstü resmi atayabilirsiniz. Bizim tahsis etmiş olduğumuz yüzlerce yüksek çözünürlüklü doğa ve soyut resimlerini atayabileceğiniz gibi kendi yüklediğiniz yada üyelerinizin yüklediği resimleri de atayabilirsiniz. Hatta her üye kendi masa üstü resimini atayabilir. Mesela çocuğunuzun fotoğrafını arka plan olarak kullanabilirsiniz.

Örnek için tıklayınız...


Arka Renktonları Sayfası   Ek İçerik Sayfaları   Yüklenen fotoğraflarla puzzle oynayın
Arka Renk Tonları sayfası ile portalınızda kullanılan tuş rengi, tablo rengi, yazı rengi vs.. çeşitli resimleri farklı renk tonları atayabilirsiniz. 144 çeşit açık 144 çeşit koyu olmak üzere toplam 288 çeşit renk tonu üretilmiş olup yüklemiş olduğunuz arka plan resmine uygun olanı atayabilirsiniz.
Örnek için tıklayınız...
  Sunmuş olduğumuz sayfalara ek olarak sınırsız sayıda size özel kendi içeriğini kendi tasarlayabildiğiniz ek sayfalar ekleyebileceksiniz. Bu sayfalara ek olarak sınırsız sayıda alt sayfa da ekleyebileceksiniz. Ms Word de tasarlarmış gibi sitenizi tasarlayın.

Örnek için tıklayınız...
 

Yüklenen fotoğralarınızla online olarak puzzle oynayabilir sitenizi daha canlı hale getirebilirsiniz.


 
Örnek için tıklayınız...

Copyright © 2008 İhsan Bilgisayar Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır. Ana Sayfa   |   Tanıtım   |   Özellikler   |   Yorumlar   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Test Portalı
Uzak masaüstü programı için tıklayınız
Locations of visitors to this page Popup Aç